Witajcie w naszym świecie!

Mój świat zmienił się 22 sierpnia 2012, kiedy na świat przyszedł przez cesarskie cięcie mój syn Maksymilian. Moje życie wywróciło się właśnie do góry nogami i przez jakiś czas wszystko inne zeszło na dalszy plan.

narodziny

 

Witajcie w naszym świecie!

Od tego czasu każdego dnia zaskakuje mnie czymś nowym. A patrzenie jak rozwija się moje dziecko sprawia wiele radości, uśmiechu i pozytywnej energii, dlatego od początku wiele rzeczy na bieżąco zapisywałam, robiłam zdjęcia i filmiki. Jednak zwykły notes stał się niewystarczającym miejscem na umieszczenie moich wszystkich pomysłów, tego co się dzieje wokół macierzyństwa, a także tego co się kręci w moim życiu, od kiedy pojawił się w nim Maks.

witajcie-w-naszym-swiecie

 

Blog jest moją pasją, jest tu coś co chcę przekazać innym. Dlatego postanowiłam go założyć, a na nim dzielę się tym wszystkim co mi wpada do głowy.  A pomysłów mam miliony, ciągle je spisuję i wcielam w życie, oraz opisuję na blogu. Zapraszam wszystkie chętne mamy do lektury. Będzie mi również bardzo miło, kiedy inne mamy będą dzieliły się ze mną swoim doświadczeniem i radami 🙂 Zapraszam do czytania 🙂

 

niemowlak

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *