Gotowi do testowania? Niekapek który nie kapie, miseczka „niewysypka”? Co jeszcze?

mam_baby

Przetestowałam dla Was kilka wartych uwagi produktów MAM, jesteście ciekawi?

 

Znacie ten ból znalezienia „niekapka”, który naprawdę nie kapie? Przetestowałam wiele bidonów, „niekapków”, kubków dla dzieci. MAM ma na to świetną odpowiedź bidon Sport Cup. Idealny dla młodszych i starszych. Ergonomiczny kształt, dzięki któremu łatwo trzyma się w dłoni, co nadaje mu również niepowtarzalny wygląd. Kubek bardzo łatwo jest utrzymać w czystości, a jego elementy wytworzone są z bardzo bezpiecznych tworzyw, które nie zawierają trujących związków BPA. W dzisiejszych czasach naprawdę trzeba zwracać szczególną uwagę na dobór produktów, które używają nasze dzieci, chodzi nam przecież o ich zdrowie. MAM Baby z największą starannością dba o to tworząc swoje produkty.

2 (Kopiowanie)

mam_baby

 

Przypominam, że teraz fani MAM na facebook’u mogą otrzymać specjalny rabat na zakupy produktów MAM dostępnych w sklep.mambaby.pl ! Kliknij w obrazek!

baner4

Miseczka „niewysypka” to idealny gadżet nie tylko w domu ale i na spacerach a także przydaję się również w podróży. Jestem osobą bardzo praktyczną, lubię i wybieram przedmioty, które pomagają mi zorganizować, poukładać, ogarnąć różne rzeczy. Słowem jeśli jest coś dzięki czemu jest łatwiej, szybciej i przyjemniej to czemu z tego nie skorzystać? 😉
Pudełko MAM Snack Box
 jest nie za dużych rozmiarów, więc zmieści się dosłownie wszędzie, ale idealnej wielkości aby pomieścić trochę chrupek, ciasteczek, owoców, czy warzyw lub innych przekąsek (oczywiście w miarę zdrowych). U góry znajduje się mniejszy niż średnica miseczki otwór i miękka przykrywka która jest połączona z miseczką od dołu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy przypiąć miseczkę do torby w wózku, lub tam gdzie nam wygodnie. A że mamy są zazwyczaj kreatywne (bo inaczej się nie da) to innym jej zastosowaniem może być także pojemnik na mleko modyfikowane!

5 (Kopiowanie)

4 (Kopiowanie)

mam_baby

 

Znacie ten problem z przechylającą się miseczką podczas posiłku? Z zestawem MAM Bowl and Platew którego skład wchodzą miseczka i tacka możecie o tym zapomnieć. Specjalnie zaprojektowany zestaw eliminuje wywracanie się miseczki i dziecko może spokojnie jeść, a mama może odetchnąć. Tacka ma okrągłe uwypuklenie dopasowane do miski, a pod spodem miska i tacka mają silikonowe zabezpieczenia, aby nie przesuwały się podczas użytkowanie. Genialne prawda? Przetestowane przez młodszego synka i sprawdza się rewelacyjnie, więc polecamy. Tak jak każdy produkt firmy MAM nie zawiera on szkodliwych związków BPA.

6 (Kopiowanie)

mam_baby
„Gdzie jest smoczek? No gdzie on jest? Przed chwilą tu był, no nic kupimy kolejny, trzeci smoczek, przecież musimy mieć w zapasie..” Mieliście podobne zmartwienia? Jest na to rada. Sprytne opakowanie na smoczek MAM Pacifier Pod, które pilnuje smoczka naszego dziecka gdy nie jest używany w domu i na spacerze. Posiada zapięcie na rzep, dzięki czemu łatwo przypiąć go np. do wózka, czy torby. Zapewnia higieniczne przechowywanie smoczka na czas kiedy nie jest używany. Tego mi brakowało na spacerach, teraz z opakowaniem MAM jest to dużo prostsze!

mam_baby

Bidon, miseczkę na przekąski oraz opakowanie na smoczek z pewnością dopisałabym do mojej top listy 10 rzeczy bez których nie wyruszam z domu. Tutaj możesz o nich przeczytać!

skiphop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *