SuperZabawka Mr.B – koniec z kolkami u maluszka!

SuperZabawka MR.B podbija dziecięcy świat

 

                 SuperZabawkę MR B, łączy w sobie kilka funkcji, przede wszystkim jednak skutecznie radzi sobie z bólami brzuszka oraz przeziębieniem już u noworodków. I już nam kolka nie straszna..

 

mr-b-termofor

 

Ogrzeje, utuli, pomoże przy kolce, przeziębieniu, uśpieniu we własnym łóżeczku, ząbkowaniu, a także rozśmieszy. SuperZabawka MR B to sprawdzony sposób na bóle brzuszka i fantastyczny pomysł na prezent dla niemowlaka! Rewolucyjne połączenie designerskiej, milutkiej przytulanki o wyrazistych kolorach, z funkcją bezpiecznego ogrzewania dziecięcego ciała sprawia, że MR B działa kojąco na dziecko, a dodatkowo stymuluje zmysł wzroku i dotyku.

 

mr-b-termofor

 

Sekretem MR B jest wkład solny, który po zgięciu patyczka nagrzewa się do temperatury 54 stopni Celsjusza. Kieszeń izolacyjna znajdująca się na plecach MR B gwarantuje utrzymanie temperatury aż  do godziny. Ponadto, co jest bardzo istotne, wkład ogrzewający jest wielokrotnego użytku. Po zastosowaniu wystarczy włożyć wkład do gorącej wody na kilka minut. Jest on nietoksyczny, bezpieczny i co najważniejsze – nie powoduje oparzeń, jak to może mieć miejsce w przypadku popularnych metod ogrzewania brzuszka suszarką lub termoforem. Przytulanka wykonana jest z miękkiego pluszu wypchanego antyalergiczną włókniną. Z boku wszyte są kolorowe metki, które są uwielbiane przez dzieci. Nóżka szeleści przy dotyku. MR B jest lekki i poręczny, idealny do chwycenia małą rączką!

 

mr-b-termofor

 

SuperZabawka MR B jest odpowiedzią na rosnącą świadomość rodziców na temat rozwoju niemowląt i prawidłowej stymulacji ich zmysłów poprzez połączenie czerni, bieli i czerwieni, metek i elementów wydających dźwięk. Co ciekawe, produkt w całości wykonany jest w Polsce – od materiałów i metek, aż po ogrzewacz! Jest bezpieczny i zgodny z wymaganiami dyrektyw UE. Ogrzewacz można używać zaraz po odpadnięciu kikuta pępowiny. Jest również doskonałym wstępem do masażu.

Zabawka kosztuje ok. 79 zł, producent LullaLove, https://www.facebook.com/SuperMRb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *