Kreatywny konkurs Poki

Razem z synkiem Maksem bierzemy udział w Kreatywnym Konkursie organizowanym przez portal  Poki.pl . Nasza praca zastała wykonana na podstawie naszej ulubionej gry o nazwie:  Gry Dinozaury , Opieka nad Małym Dinozaurem z kategorii Gry Zwierzęta.

Wykonaliśmy dinozaura-naklejkę na ścianę z kolorowych arkuszy pianki grubości 3 mm z sieci Empik.  Z wydrukowanych konturów wycięliśmy wzór, który posłużył do wycięcia elementów dinozaura. W ten sposób stworzyliśmy oryginalną naklejkę w dwóch wymiarach. Potrzeba nam była również taśma dwustronna, dzięki której zamocowaliśmy wszystkie elementy, a następnie dzięki niej naklejkę można przykleić w dowolne miejsce w dziecięcym pokoju!

Pomysł zrodził się z pasji Maksa do wszelkich dinozaurów, czy to figurek, czy w książkach albo bajkach. Dlatego akurat gra Opieka nad Małym Dinozaurem zainspirowała nas do stworzenia naklejki Dinozaura, którego od razu nazwaliśmy po prostu Poki. Kreatywność towarzyszy nam na co dzień, gdyż Maks uwielbia wszelkie prace plastyczne, rysowanie, malowanie farbami, wycinanie, więc od powstania pomysłu do jego wykonania nie minęło dużo czasu. Stworzenie tej postaci to była czysta wspólna przyjemność!

Ostatnio ja organizowałam konkurs, a tym razem to my bierzemy udział w konkursie, dlatego proszę wszystkich o trzymanie kciuków za nas i za naszą pracę 🙂 Oby się udało 🙂

 

kolaż2zmniejszony

5zmniejszony

6zmniejszony

kolaż1

kolaż3zmniejszony13zmniejszony

16zmniejszony

PLAKAT-POKI-NOWY-zmniejszony

3 thoughts on “Kreatywny konkurs Poki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *