Komfort spania z całorocznymi antyalergicznymi kołdrami Wendre

koldra_wendre

No cóż komfort spania gdy ma się małe dzieci nie należy do najlepszych stron macierzyństwa, zwłaszcza gdy o 3 w nocy mały delikwent domaga się wzięcia go na ręce i zaniesienia do łóżka rodziców. Miejsca pozostaje wtedy o wiele wiele mniej.  🙂 Ale na poważnie.. Zastanawialiście się kiedyś jaką część naszego życia przesypiamy ? Pytanie to skłania do refleksji nad polepszeniem komfortu spania na wszelkie sposoby. Jednym z nich z pewnością może być kupno kołdry Wendre, którą mam przyjemność testować.

Dlaczego jest ona warta polecenia? Przede wszystkim jako mama dwójki szkrabów zwróciłam uwagę na to, że posiada ona system antybakteryjny. Dzięki niej zmniejszymy ilość roztoczy, które często są przyczyną np. nocnego kaszlu u dzieci i dorosłych. Objawy alergii, takie jak drapanie w gardle czy przewlekły katar, najczęściej pojawiają się tuż po przebudzeniu lub na chwilę przed zaśnięciem. W pierwszym momencie myślimy zazwyczaj o nawilżeniu pomieszczenia, natomiast przyczyna czasem może być zupełnie inna. Producent zadbał by jego innowacyjny produkt był wyjątkowy. Kołdra zawiera ANTIBACT™, czyli włókna poliestrowe z domieszką silikonu i substancji antybakteryjnej. Przeciwdziałają one nie tylko namnażaniu się roztoczy, różnych bakterii, drobnoustrojów, ale również sprawią, że produkty są niezwykle miękkie i puszyste. Przekonałam się o tym testując kołdrę Wendre.

koldra_wendre

Poszycia kołdry i poduszki wykonano z oddychającej tkaniny syntetycznej, która doskonale filtruje powietrze. Mikrofibra, bo o niej mowa, jest niezwykle trwała i odporna na spieranie, nawet przy wielokrotnym praniu. Dodatkowo, tkanina jest niezwykle elastyczna i przyjemna w dotyku, jak jedwab czy satyna. Faktycznie już w pierwszym dotyku poczułam, że kołdra jest niezwykle lekka, miękka, po prostu przyjemna. Widoczne oryginalne przeszycia mają za zadanie przeciwdziałać tendencji do zbijania się włókien. Nie musimy również obawiać się, że antybakteryjna substancja, którą poryte są włókna kołdry zetrą się lub spiorą. Można ją bezpiecznie prać w pralkach automatycznych.

antybakteryjna_koldra_wendre

4

Warto wspomnieć, że styczeń stał się już tradycyjnie „Białym Miesiącem”, czyli miesiącem z największymi obniżkami cen pościeli. To najlepszy moment w roku, aby wymienić starą kołdrę czy poduszkę na nową, zdrowszą wersję. W styczniu pojawią się one w ofertach sklepów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Szukajcie ich w sieciach sklepów: Auchan, Carrefour, Marko, Selgros, E. Leclerc, Intermarche, Mrówka, Black Red White i Biedronka!

Więcej informacji znajdziecie na www.wendre.pl oraz na fan page’u Facebook Wendre

 

One thought on “Komfort spania z całorocznymi antyalergicznymi kołdrami Wendre

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *