Superbohater w domu – ekologiczny eukaliptusowy proszek do prania!

A gdyby tak mieć jeden proszek do wszystkich prań, zarówno tych dziecięcych jak i reszty? To pytanie, które mogła by zadać sobie nie jedna mama widząc o ile więcej prania pojawiło się wraz z narodzinami swoich pociech.

eukaliptusowy_proszek

A gdyby tak ten proszek był jeszcze ekologiczny? O tak! Właśnie miałam okazję przetestować jeden z rewelacyjnych produktów australijskiego producenta olejków eterycznych (Australian Eucalyptus Oil Company), m.in. olejku eukaliptusowego blue malle. To na jego bazie produkowane są różnego rodzaju środku czystości oraz produkty, które są użytkowane na co dzień.

Dlaczego to właśnie TEN proszek?

To wysoko skoncentrowany ekologiczny środek do prania wyprodukowany na bazie 100 % australijskich olejków eterycznych. Skład jest oparty na naturalnych składnikach mineralnych. Nie zawiera wypełniaczy, enzymów, wybielaczy i sztucznych aromatów. Jedynym środkiem zapachowym jest zapach 100% czystego australijskiego olejku eukaliptusowego. Zawiera jedynie cztery składniki:
– 100% olejek eukaliptusowy
– węglan sodu
– metakrzemian sodu
– tripolifosforan sodu

Wyróżnia się rewelacyjną skutecznością prania oraz wysoką wydajnością, 1kg proszku (opakowanie) wystarcza na 50 prań. Nie musimy posiadać innych proszków, gdyż produkt ten stosować można do każdego rodzaju tkanin oraz każdej temperatury. Czyż nie jest to wygodne?

Dodatkowo nie wymaga stosowania środków zmiękczających. Ubrania wyjęte z pralki są mięciutkie i pachnące. Ważną informacją jest to, iż jest odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze i skłonnościach do alergii. Idealny do prania dziecięcych ubranek oraz pieluszek wielorazowych. Jest on w najwyższym stopniu bezpieczny dla środowiska. Ciekawostką jest to, że wodą z pralki można podlewać rośliny. Proszek jest w pełni rozpuszczalny, nie pozostawia żadnych chemicznych resztek na ubraniach. Proszek sypie się wprost do bębna pralki.

Ja jestem nim zachwycona i zdecydowanie polecam!

eukaliptusowy.pl

Gdzie możemy zakupić ten produkt?
Na stronie www.eukaliptusowy.pl. Ponadto przeglądając stronę możemy poznać całą gamę produktów wyprodukowanych na bazie olejków eterycznych. Wiele rzeczy zwróciło moją uwagę, np. Bio Bidon , żel Neutral do zębów z dodatkiem soli morskiej i drobinkami kwasu krzemowego, 100 procentowe olejki eukaliptusowy czy z mięty pieprzowej, które mają szereg różnych zastosowań. Naprawdę warto tam zajrzeć!

 

eukaliptusowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *